Lajme

Interesante

ShowBiz

Harroni krejt maturantet , mbesa Vjollca Haxhiut i la nen hije...

Jemi ne muajin e maturanteve dhe padyshim qdo moment po shohemi maturanta dhe maturanta duke shkelqyer. Pasi eshte festa e fundit se bashku me shoqerin...

Mbesa e Legjendes Fadil Vokrri maturantja me e bukur e vitit...

Fadil Vokrri ka qen dhe mbetet ne zemrat tona si futbollisti me i pelyqer shqiptar i cili dha shum kontribut per futbollin shqiptar. Jemi ne...
192,262FansLike
31FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisment -

Most Popular

Kurjozitete

Sport

Hysaj përfundon në radarin e gjigantit anglez

Manchester United thuhet se ka shfaqur interes për nënshkrimin e mbrojtësit të djathtë të Napolit, Elseid Hysaj. United do tentojë transferimin e një mbrojtësi të...

Neymar kthehet te Barcelona nëse ndodh kjo gjë

Kthimi i Neymar te Barcelona duket i pamundur, me lojtarin që ka rritur dëshirën për të luajtur sërish me Lionel Messin dhe Luis Suarez. Presidenti...

Coutinho dhe Dembele, çelësi i kthimit të Neymar te Barcelona

Nëse Barcelona më në fund do të inkurajohej mjaftueshëm për ta kthyer Neymarin, Katalanasit do të duhej të gjenin një mënyrë për ta bërë...

Redi Jupi: Kosova s’është më e fortë se ne, Zeneli është si Roshi

Analisti shqiptar i futbollit, Redi Jupi ka dhënë deklarata të forta në emisionin ‘Procesi Sportiv’, ku u diskutua rreth dy kombëtareve, asaj të Kosovës...

Megjithatë, Barcelona nuk ia paguan asnjë cent Rabiotit

Skuadra e Barcelonës duket se nuk do të paguaj asgjë për Adrien  Rabiot. Gjatë janarit thuhej se skuadra katalane kishte arritur marrëveshje me yllin e...

Të Fundit

Fitness