Home Kurjozitete A eshte kjo maturantja me fustanin me te bukur ne Kosove ?

A eshte kjo maturantja me fustanin me te bukur ne Kosove ?

354
0

Ky eshte njeri nder mujet me te bukur per nxensit e vitit te tret te shkollave te mesme.

Eshte muaji i fundit me shoqeri dhe te gjith kan festen e fundit se bashku, mbremjen e matures.

Padyshim te gjith maturantet duken bukur dhe veqant dhe ne menyren me te mir te mundshme pasi kjo mbremje mbahet mend gjith jeten.

Por Femrat jan ato te cilan mundohen gjithmon te marrin vemendjen dhe te duken me veqant se te gjitha femrat tjera.

Por vemendjen si duket e kamarr maturantja nga Skenderaj Arizona Hoti e cila ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj.

Me rastin e mbrëmjës së maturës, Arizona ka zgjedhur një fustan gjigant i cili la pa fjalë të gjithë qytetarët që e panë në paraqitjen e saj.

Ja dhe disa foto nga Arizona qe vertet do ju mahnisin pa fund:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here