Maturantja e tepron, provokon me duar ne mes kembve para kamerav.

Te gjith e dim qe jemi ne muajin e maturantave dhe rrejtet sociale i kan mbushur me foto te bukura nga nxenset e vitit...

A eshte kjo maturantja me fustanin me te bukur ne Kosove ?

Ky eshte njeri nder mujet me te bukur per nxensit e vitit te tret te shkollave te mesme. Eshte muaji i fundit me shoqeri dhe...

Njera ndër shtëpit me te bukura ne Kosovë e bashkatdhetarit që jeton në Zvicër

Shtepia qe e kemi paraqitur sot eshte njera nder shtepit me te bukura shum e rregulluarNaser Duli, i cili jeton në Zvicër, në Fushë...

Parashikim i tmerrshem nga meterologet per motin, Qfar do t’ndodh ne Kosove ket jave

Per rajonet qe kan vuajtur nga thatesirat vjen lajm i mir nga meterologet pasi do ket reshje te bollshme dhe do ket nje mot...

Mogherini: Heqja e taksës do të krijonte kushtet për rifillimin e dialogut

Përfaqësuesja e lartë për Politikë të Jashtme në BE, Federica Mogherini shpreson që në të ardhmen e dialogut Kosovë-Serbi të dominojë mençuria e zgjuarsia,...
0FansLike

Recent Posts