Kjo eshte maturantja me te pasmet si Kim Kardashiani.

Kete muaj eshte muaj i veqant per nxensit e klasave te 12ta pasi te gjith festojn muajin e fundit si nxenes bashk me shoqeri...

Mbahuni djem: Kjo eshte maturantja tjeter bukuroshe.

Padyshim esht muaji me i bukur per nxensit e vitit te tret te shkolles se mesme , pasi perfundojn shkollen dhe kan festen e...

Po vjen , kënga e re nga TIN

Boletin Musa i njohur si , TIN ka paralajmëruar se ka gati një projekt të ri muzikor të cilin do ta publikojë ditet ne...
0FansLike

Recent Posts