Real Madrid refuzon ta huazojë James Rodriguez

Skuadra e Real Madrid e ka të qartë se çfarë dëshiron nga James Rodriguez. Mbretërit do të refuzojnë në çdo kusht që ta lënë lojtarin...

Redi Jupi: Kosova s’është më e fortë se ne, Zeneli është si Roshi

Analisti shqiptar i futbollit, Redi Jupi ka dhënë deklarata të forta në emisionin ‘Procesi Sportiv’, ku u diskutua rreth dy kombëtareve, asaj të Kosovës...

Suarez për kthimin e Neymar: Kush nuk do ta donte në skuadër një lojtar...

Luis Suarez me sa duket e mirëpret Neymarin në Barcelonë, duke kujtuar një nga vitet më të mira të karrierës së tij së bashku...

Mourinho ia vendos vetes një sfidë të re

Pas shumë sukseseve me skuadra të njohura të Evropës, Jose Mourinho po mendon të nis një aventurë të veçantë. Portugezi i cili gjatë karrierës së...

Hysaj përfundon në radarin e gjigantit anglez

Manchester United thuhet se ka shfaqur interes për nënshkrimin e mbrojtësit të djathtë të Napolit, Elseid Hysaj. United do tentojë transferimin e një mbrojtësi të...

Coutinho dhe Dembele, çelësi i kthimit të Neymar te Barcelona

Nëse Barcelona më në fund do të inkurajohej mjaftueshëm për ta kthyer Neymarin, Katalanasit do të duhej të gjenin një mënyrë për ta bërë...

Mosha e këtij futbollisti është bërë ‘hit’ në rrjete sociale

Mbrojtësi Joash Onyango është një njeri i qetë, i turpshëm nga mediat, në të vërtetë, nuk ka asgjë të bukur për të, sidomos jashtë...
0FansLike

Recent Posts