Home ShowBiz Harroni krejt maturantet , mbesa Vjollca Haxhiut i la nen hije te...

Harroni krejt maturantet , mbesa Vjollca Haxhiut i la nen hije te tjerat.

2309
0

Jemi ne muajin e maturanteve dhe padyshim qdo moment po shohemi maturanta dhe maturanta duke shkelqyer.

Pasi eshte festa e fundit se bashku me shoqerin e shkolles se mesme dhe gjithashtu lamtumira me arsimtaret e shkolles se mesme te gjith maturantet rregullohen ne menyren me te mir te mundshme.

Padyshim te gjith maturantat veshen veqant duken bukur me elganc dhe stil, e kesaj radhe maturante ishte edhe mbesa e Vjollca Haxhiut.

Të flasim për Vjollca Haxhiun menjëherë na bie ndërmend sharmi dhe zëri i saj i ëmbël.

Që nga hera e parë e daljes së saj në skenë rrëmbeu zemrat e publikut e nuk iu desh shumë të bëhet e favorizuara e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ajo cilësohet edhe si një femër mjaft e zonja, elegante dhe shumë ë ëmbël.

Siç duket bukurinë dhe ëmbëlsinë e saj e ka trashëguar edhe mbesa e saj Vlera, për të cilën Vjollca nuk ka shprehur ta ndajë krenarinë për mbesën e saj si një nxënëse shembullore.

E sidomos sonte kur mbesa e saj po shndërrim në mbrëmjen e maturës.
Me një bukuri mahnitëse e veshje madhështore po duket si një yll që sapo ka zbritur në tokë.

Ndoshta jo vetëm nga bukuria por mund ti ngjajë hallës edhe nga profesioni.
Do të ishte mjaft e këndshme ti shihnim në bashkëpunim dy bukuroshe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here