75 vjeqarja ia mori jeten , por tasht ben ankesen qe...

Një 75-vjeçare zvicerane në 21 mars të këtij viti i mori jetën një djali shqiptar, i cili ishte vetëm 7 vjeç. Kujtojmë këtu se ajo...

Kjo eshte maturantja me te pasmet si Kim Kardashiani.

Kete muaj eshte muaj i veqant per nxensit e klasave te 12ta pasi te gjith festojn muajin e fundit si nxenes bashk me shoqeri...

Policia flet per burrin e veshur si grua qe po vjedh...

Ka dy ditë që fotografitë e një gruaje u bënë virale në rrjete sociale, me dyshimin se po ngacmon femra dhe fëmijë. Policia sot rreth...

Maturantja e tepron, provokon me duar ne mes kembve para...

Te gjith e dim qe jemi ne muajin e maturantave dhe rrejtet sociale i kan mbushur me foto te bukura nga nxenset e vitit...

Kurjozitete

Mbesa e Legjendes Fadil Vokrri maturantja me e bukur e vitit...

Fadil Vokrri ka qen dhe mbetet ne zemrat tona si futbollisti me i pelyqer shqiptar i cili dha shum kontribut per futbollin shqiptar. Jemi ne...

Më la i pari, më la edhe i dyti, nuk e...

Përshëndetje, Jam nga një qytet jo shumë i madh dhe jam rritur në një familje të qetë. Prindërit e mi kanë punuar gjithë jetën...

Maturantja e tepron, provokon me duar ne mes kembve para...

Te gjith e dim qe jemi ne muajin e maturantave dhe rrejtet sociale i kan mbushur me foto te bukura nga nxenset e vitit...

A eshte kjo maturantja me fustanin me te bukur ne Kosove...

Ky eshte njeri nder mujet me te bukur per nxensit e vitit te tret te shkollave te mesme. Eshte muaji i fundit me shoqeri dhe...

Njera ndër shtëpit me te bukura ne Kosovë e bashkatdhetarit që...

Shtepia qe e kemi paraqitur sot eshte njera nder shtepit me te bukura shum e rregulluarNaser Duli, i cili jeton në Zvicër, në Fushë...

ShowBiz

Mbesa e Legjendes Fadil Vokrri maturantja me e bukur e vitit...

Fadil Vokrri ka qen dhe mbetet ne zemrat tona si futbollisti me i pelyqer shqiptar i cili dha shum kontribut per futbollin shqiptar. Jemi ne...