Home ShowBiz Kjo eshte maturantja me te pasmet si Kim Kardashiani.

Kjo eshte maturantja me te pasmet si Kim Kardashiani.

4958
0

Kete muaj eshte muaj i veqant per nxensit e klasave te 12ta pasi te gjith festojn muajin e fundit si nxenes bashk me shoqeri , behet fjal per mbremjen e matures.

Te gjith nxensit ne mbremjen e matures mundohet te duken ne menyrene me te mir te mundshme.

E sidomos femrat si gjithmon kan deshir ta marrin te gjith vemendjen te duken bukur dhe veqant.

Kjo eshte maturante nga shtimja qe eshte dukur jashtzakonisht bukur dhe elgante.

Kjo maturante bukuroshe ka zgjedhur një fustan ngjyrë rozë për mbrëmjen e saj të maturës. Ajo që bie më së shumti në sy nuk është fustani, por të pasmet e saj , e që shumë ndjekës të rrjeteve sociale e kanë krahasuar me Kim Kardashian dhe Nicki Minaj.

Shikoni më poshtë fotot e maturantes bukuroshe nga komuna e Shtimes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here