Home Kurjozitete Maturantja e tepron, provokon me duar ne mes kembve para kamerav.

Maturantja e tepron, provokon me duar ne mes kembve para kamerav.

3731
0

Te gjith e dim qe jemi ne muajin e maturantave dhe rrejtet sociale i kan mbushur me foto te bukura nga nxenset e vitit te tret te shkolles se mesme.

Te gjith nxenesat e vitit te tret te shkolles se mesmee presin me padurim mbremjen e matures pasi eshte festa e fundit me shoqerin e shkolles se mesme.

Sponzoret

Secili maturant/e vishet ne menyren me te mir te mundshme per nje dukje sa me te bukur.

Jan femrat si gjithmon ato qe deshirojn te jen me te veqanta se njera tjetra dhe si gjithmon te marrin vemendjen e te gjithve.

Ariel Winter është shfaqur magjepsëse në tepihun e kuq të “Emmy-s” natën e së dielës.

Ylli i “Modern Family” dukej më elegante se kurrë me një fustan të zi dhe të argjendtë, me të cilin ekspozoi gjoksin dhe këmbët e bukura në Teatrin Microsoft në Los Anxhelos, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Por, aktorja 19-vjeçare kishte rrezikuar shumë pasi, për të lëvizur para kamerave, është dashur që të vendos duart tek pjesa mes kembeve për të mos lënë nam.

Ariel kësaj radhe në tepih të kuq u shoqërua nga i dashuri i saj, me të cilin shëkmbeu edhe puthje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here