Home Kurjozitete Mbesa e Legjendes Fadil Vokrri maturantja me e bukur e vitit 2019

Mbesa e Legjendes Fadil Vokrri maturantja me e bukur e vitit 2019

3153
0

Fadil Vokrri ka qen dhe mbetet ne zemrat tona si futbollisti me i pelyqer shqiptar i cili dha shum kontribut per futbollin shqiptar.

Jemi ne muajin ku rrjetet sociale jan mbushur me bukurosha dhe bukuroshe te cilet jan maturanta/te pasi po perfundojn vitin e tret te shkolles se mesme.

Secila po duket me bukur se tjetra dhe te gjith duken me stile elganc ne menyren me te mir te mundshme.

Dje ka pasur maturen Erisa Vokrri e cila padyshim ka shkelqyer ne mbremjen e matures, perveq bukuris edhe me veshjen e saj. Erisa Vokrri, është mbesa e legjendës së futbollit shqiptar Fadil Vokrri

Kjo maturante bukuroshe ka zgjedhur një fustan ngjyrë të zezë për mbrëmjen e saj të maturës.

Vajza bukuroshe nga Prishtina ka rënë më së shumti në sy për format e saj bombastike në mbrëmjen e maturës që shkolla e saj e ka mbajtur këto ditë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here